Get Adobe Flash player

Boka in årsmötet

Boka in klubbens årsmöte den 14 mars kl 18:00 i kalendern. Lokalen är densamma som i fjol, Hemslöjdens hus på Ryhovområdet.

 

Vägbeskrivning: Kör till Golfbanerondellen vid City Gross och sväng in på Ryhovområdet. Tag första höger, efter parkeringen, det är efter ca 200 meter. Efter drygt 100 meter tar du höger igen annars kör du in i en husvägg. Då är parkeringen rakt fram. Sneglar du lite vänster kommer du att se klubbens stora fina maskotsvamp vid entrén. Man kan också säga att den aktuella lokalen är det första huset om man går rakt västerut från InterSport.

 

Ta en titt under rubriken Detta händer för att se om vårresan lockar dig till sköna Öland under Kristi himmelsfärdshelgen

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *